- PIGMENTI EFEKT
- MATERIALI ZA OBDELAVO LESA NA STRUŽNICI
- EPOKSIDNE SMOLE
- ZLATENJE
- zlato in srebro v lističih
- školjčno zlato in srebro
- zlato in srebro v prahu
- zlate in srebrne folije (za fuzijo stekla)
- zlati in srebrni laki
- kovinski lističi
- Kölner sistem
- lepila za zlatenje
- laki in mediji
- polimenti / bolusi
- pribor za zlatenje
- čistila
- zlato in srebro v traku
- Koelner sistem
- zlate in srebrne folije
- UMETNIŠKE BARVE
Naziv vsebine
sredstvo za utrjevanje razsutega proda, peska, lesnih sekancev, lubja in podobnih dekorativnih materialov v razsutem stanju.
Enokomponentno lepilo, namenjeno lepljenju suhega in mokrega lesa, lesenih elementov, okenskih okvirjev, stopnišč, prav tako tudi za spajanje lesa s penjenim polistirenom, mineralno in stekleno volno, PUR peno, kartonom,
PRIMERJAVA NEKATERIH NAŠIH SMOL, BARVILA IN PIGMENTI ZA SMOLE IN SPLOŠNA NAVODILA ZA DELO Z EPOKSI SMOLAMI
Sorodni izdelki
Močno, dolgotrajno lepilo, ki ne vsebuje topil, je vodoodporno, lahko ga brusite in barvate. Lepi kovino, les, kamen, keramiko, steklo, suh cement, usnje, blago, gumo in večino plastik (razen polietilena, polipropilena in teflona).
Cena z DDV:
36,50 €
STABILIT je enokomponentno poliuretansko vezivo za vezavo kamnitih granulatov, peskov, prodnikov in podobno.
Cena z DDV:
70,00 €
Zelo redko sekundno lepilo brez izrazitega vonja.
Cena z DDV:
8,60 €
Drsno, ločevalno, čistilno in antikorozijsko sredstvo za različne lesnoobdelovalne stroje (rezkarji, poravnalni skobeljni in debelinski
stroji, krožne in tračne žage, ročno orodje,...)
Cena z DDV:
35,38 €
Stabilit Aqua je učinkovito UV stabilno vezivo na vodni osnovi,
namenjeno za utrjevanje razsutega proda, peska, lesnih sekancev,
lubja in podobnih dekorativnih materialov v razsutem stanju.
Cena z DDV:
14,88 €