Naziv vsebine

LEDOLOM Kalcijev klorid
za posipanje poledenelih površin (pločnikov, cest, dvorišč,..)
STABILIT AQUA
sredstvo za utrjevanje razsutega proda, peska, lesnih sekancev, lubja in podobnih dekorativnih materialov v razsutem stanju.
SAMSOPUR 1K-6 D4
Enokomponentno lepilo, namenjeno lepljenju suhega in mokrega lesa, lesenih elementov, okenskih okvirjev, stopnišč, prav tako tudi za spajanje lesa s penjenim polistirenom, mineralno in stekleno volno, PUR peno, kartonom,
KATERO SMOLO IZBRATI?
PRIMERJAVA NEKATERIH NAŠIH SMOL, BARVILA IN PIGMENTI ZA SMOLE IN SPLOŠNA NAVODILA ZA DELO Z EPOKSI SMOLAMI
ARES 33 akrilna emulzija 1 l

ARES 33 akrilna emulzija 1 l

čista akrilna disperzija (kopolimer etil akrilata in metilmetakrilata) za impregnacijo poškodovanega in preparelega lesa, utrjevanje mineralnih podlag (kamen, ometi, cement), izdelavo lazur (v kombinaciji z vodotopnimi bvarvili in pigmenti),...
Stopnja davka
22 %
Cena z DDV:
11,96 €
DODAJ V KOŠARICO

 ARES 33 je čista akrilna disperzija (kopolimer etil akrilata in metilmetakrilata), izdelana po najnovejši tehnologiji emulgiranja.

Velikosti delcev emulzije so bistveno manjše (< 0,15 mikrona) kot pri emulzijah, narejenih po klasičnih načinih proizvodnje.

Suh film je kompakten, vendar kljub temu žilav in prožen, kar zagotavlja obstojnost pri raztezanju in krčenju lesa, kamna, mineralnih podlag.

Film je UV obstojen in z leti ne rumeni. V  vodi je popolnoma netopen in je obstojen proti hidrolizi.

Suh film je popolnoma transparenten. Ima dober oprijem tudi na stara alkidna veziva.

 

Lastnosti                                                                                      Tipične vrednosti

Trdna snov                                                                                            47 %

pH                                                                                                            8 –9

Viskoznost, Brookfield pri 23°C                                             2.500 – 5.000 mPa·s

MFFT (minimalna temperatura tvorbe filma)                                  6°C

Specifična gostota pri 23°C                                                                 1.06

Temperatura steklastega prehoda (Tg)                                             5°C

 

Lastnosti suhega filma

 

Natezna trdnost                                                                                     35 N/mm2

Raztezek pri pretrganju                                                                          560 % 

 

 

Uporaba


- impregnacija poškodovanega in preparelega lesa ( razredčen z vodo 1:3 do 1:10 )
- impregnacija in utrjevanje mineralnih podlag (kamen, ometi, cement,…)
- izdelava lesnih lazur (v kombinaciji z vodotopnimi barvili in pigmenti)
- kot pokrivni pigmentiran premaz za les
- v kombinaciji z lesno moko, mikrosferami oz. kredo za izdelavo kitov
- v kombinaciji s kredo za grundiranje platen
- kot vodoodporno lepilo
- izdelava akrilnih barv in premazov (v kombinaciji s pigmenti)

Sorodni izdelki

    ARALDIT SV 427 / HV 427 reparaturno epoksidno lepilo 250g + 250 g
    Epoksidno lepilo, ki se uporablja za popravila. Uporablja se za les, smole in kovino.
    Cena z DDV:
    43,92 €
    SOKRAT 2804     5kg
    SOKRAT 2804 je vodna disperzija na osnovi stiren-akrilatnih kopolimerov. Z vodo se mesa v vseh razmerjih. Uporablja se kot vezivo za zidne premaze, za utrjevanje mineralnih ometov, cementa, kamna in lesa ter kot dodatek maltam in betonu.
    Cena z DDV:
    54,90 €
    CHEMSIL - VODNI - VS    5 l
    Cena z DDV:
    54,90 €
    STABILIT vezivo za kamnite preproge   10 kg
    STABILIT je enokomponentno poliuretansko vezivo za vezavo kamnitih granulatov, peskov, prodnikov in podobno.  
    Cena z DDV:
    130,00 €
    FASTICK LV    nizka viskoznost  20 g
    Zelo redko sekundno lepilo.
    Cena z DDV:
    4,45 €
    LEPILO PVA     50 ml
    Cena z DDV:
    4,88 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?
    Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih