Naziv vsebine

LEDOLOM Kalcijev klorid
za posipanje poledenelih površin (pločnikov, cest, dvorišč,..)
STABILIT AQUA
sredstvo za utrjevanje razsutega proda, peska, lesnih sekancev, lubja in podobnih dekorativnih materialov v razsutem stanju.
SAMSOPUR 1K-6 D4
Enokomponentno lepilo, namenjeno lepljenju suhega in mokrega lesa, lesenih elementov, okenskih okvirjev, stopnišč, prav tako tudi za spajanje lesa s penjenim polistirenom, mineralno in stekleno volno, PUR peno, kartonom,
KATERO SMOLO IZBRATI?
PRIMERJAVA NEKATERIH NAŠIH SMOL, BARVILA IN PIGMENTI ZA SMOLE IN SPLOŠNA NAVODILA ZA DELO Z EPOKSI SMOLAMI
BALZAM ZA LES premaz za lesene površine v kontaktu s hrano 4 kg
BALZAM ZA LES premaz za lesene površine v kontaktu s hrano
BALZAM ZA LES premaz za lesene površine v kontaktu s hrano
BALZAM ZA LES premaz za lesene površine v kontaktu s hrano 4 kg
BALZAM ZA LES premaz za lesene površine v kontaktu s hrano
BALZAM ZA LES premaz za lesene površine v kontaktu s hrano

BALZAM ZA LES premaz za lesene površine v kontaktu s hrano 4 kg

Visokokvaliteten premaz za zaščito lesenih predmetov. Balzam za les je narejen na osnovi naravnih rastlinskih olj in voskov in je primeren tudi za premazovanje predmetov s stikom z živili.
Izberite opcijo za nakup
4 kgZaloga je91,50 €DODAJ V KOŠARICO

BALZAM ZA LES na osnovi naravnih rastlinskih olj in voskov

 

PREDNOSTI

● 100% naraven

● umirja les

● vodoodpornost

● za kontakt z živili

● preprost nanos

● enostavno vzdrževanje

 

Način uporabe:

BALZAM ZA LES z mehko krpo vtremo v suh in očiščen les. Po potrebi postopek ponovimo po 24 urah. Na površini lesa naj ostane le zelo tanek sloj balzama, ki ga blago zbrišemo. Naslednjo plast nanesemo, ko je spodnja popolnoma suha – suši se vsaj 24 ur. 

Pred kontaktom s hrano priporočamo sušenje vsaj 3 dni. Če želimo, da bo površina primerna n.pr. za posode s tekočino, moramo BALZAM ZA LES nanesti vsaj 3-4x. Med posameznimi nanosi naj se vsak predhodni nanos suši vsaj 24 ur. 

Za niansiranje BALZAMU ZA LES lahko primešamo tudi neoporečne zemeljske ali anorganske pigmente v prahu. Primerni za to so npr. VIVAT pigmenti.

 

Povezane novice

Sorodni izdelki

    VIWAX trdi vosek food contact blok
    VIWAX trdi vosek za sijajne površine, odporne na obrabo. Vosek nanašamo na izdelke s trenjem na stružnici. V nekaj sekundah dosežemo na površini visok sijaj. Vosek vtiramo na tanko z enakomernim pomikanjem VIWAXA po celotni površini izdelka. Pazimo, da ne nanesemo predebelega sloja. S krpo ali papirjem zapoliramo do visokega sijaja. Za najboljše rezultate površino predhodno grundiramo z nanosom LignoSeal Sanding Sealerja ali Shake & Coat frikcijske politure.
    Cena z DDV:
    7,50 €
    LANENO OLJE - rafinirano     10 l
    Laneno olje se večinoma uporablja za zaščito lesa, ki ni izpostavljen vremenskim pogojem.
    Cena z DDV:
    69,54 €
    HARTOL LUX  trdo sušeče olje 1l
    Olje za zaščito in nego nepremazanega in oljenega lesa. Zelo primerno za lesene delovne površine v kuhinjah, kopalnicah, za zaščito miz, regalov in ostalih obremenjenih kosov pohištva v notranjih prostorih.
    Cena z DDV:
    27,50 €
    LANENO OLJE s sikativi    20 l
    Laneno olje se večinoma uporablja za zaščito lesa, ki ni izpostavljen vremenskim pogojem. Lanenemu olju s sikativi so dodani dodatki za sušenje, tako da je olje suho v 24 urah.
    Cena z DDV:
    120,78 €
    LANENI FIRNEŽ                 20 l
    Cena z DDV:
    120,78 €
    ELIMINOL 3  150 g
    Dodatek olju za zunanje površine. Ščiti les pred temnenjem zaradi gliv in plesni. Dodatek olju cca. 3%. Uporablja se za Tungovo olje, Tikovo olje, Svarun, Sonol,...
    Cena z DDV:
    13,89 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?
    Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih