Naziv vsebine

STABILIT AQUA
sredstvo za utrjevanje razsutega proda, peska, lesnih sekancev, lubja in podobnih dekorativnih materialov v razsutem stanju.
SAMSOPUR 1K-6 D4
Enokomponentno lepilo, namenjeno lepljenju suhega in mokrega lesa, lesenih elementov, okenskih okvirjev, stopnišč, prav tako tudi za spajanje lesa s penjenim polistirenom, mineralno in stekleno volno, PUR peno, kartonom,
KATERO SMOLO IZBRATI?
PRIMERJAVA NEKATERIH NAŠIH SMOL, BARVILA IN PIGMENTI ZA SMOLE IN SPLOŠNA NAVODILA ZA DELO Z EPOKSI SMOLAMI
HARTOL LUX trdosušeče olje
Olje za kuhinjske pulte, mize in druge obremenjene notranje površine

NAČIN UPORABE

Nanašamo lahko debeline do 20 mm. Komponenti morata biti točno zatehtani. Smola se lahko nanaša ročno ali s pomočjo dvokomponentnih mešalnih sistemov. Podlaga in smola morata biti temperirana na 18-25°C. Pri ročnem mešanju je potrebno paziti, da se pri tem ne vmeša preveč zračnih mehurčkov. Pred uporabo moramo premešani komponenti preliti v novo čisto posodo in vse skupaj še enkrat dobro premešati. Po mešanju je priporočljivo vakumiranje, ni pa neobhodno potrebno. Tride-Flex 55 prelijemo v aplikator (mehka plastenka, injekcijska brizga,..) in počasi iztiskamo na površino.

 

Za enostavno doziranje se uporablja: Plastenka z ozkim vratom 50 ml

 

SKLADIŠČENJE

V temperiranih prostorih (15-25°C) in zaščiteno pred vlago vsaj 6 mesecev.


ZAŠČITA PRI DELU

Pri uporabi upoštevajte splošne pogoje za delo s kemikalijami. Uporabljajte na prezračevanem mestu. Pri delu uporabljajte zaščitna očala in rokavice.
Nadaljne informacije so na razpolago v varnostnem listu.

 

RAVNANJE Z ODPADKI

Prazno embalažo moramo oddati za to pooblaščeni instituciji in se lahko po ustreznem čiščenju ponovno uporabi. Strjen izdelek lahko odstranimo skupaj z gradbenimi odpadki. Nestrjene, tekoče posamezne komponente, moramo odstraniti pod šifro odpadne snovi 08 02 99.

Sorodni izdelki

    KREMENIT - bel   keramična masa za ulivanje    25 kg
    KREMENIT je koži prijazen keramični prah, ki se po dodatku vodi strdi v ekstremno trd, porcelanu podoben material. Zmes se utrjuje pri sobni temperaturi, zato žganje ni potrebno.
    Cena z DDV:
    87,84 €
    BUBBLE-EX     150 ml
    Odstranjuje zračne mehurčke s površine epoksi smol,PUR in podobnih smol ter mil. Lahko ga uporabite z vsemi našimi epoksi smolami (Crystalres, Viwood, Aquares, FastSeal,...)
    Cena z DDV:
    6,00 €
    VACUSEAL WOOD smola za stabilizacijo lesa    20 l
    VACUSEAL WOOD je smola za vakuumsko impregnacijo ter utrjevanje in stabilizacijo lesa in drugih poroznih površin pri 90°C.Za obarvanje lahko uporabite barvila KOLORO P.
    Cena z DDV:
    442,97 €
    MODELIT KRONOS hitra polimerna masa 5 + 5 kg
    Dvokomponentna zalivna masa, ki se po 5-6 minutah strdi v zelo trdo, a žilavo plastiko. primerna je za strojno in ročno uporabo.
    Cena z DDV:
    134,20 €
    E-PASTE 1050 modelirna pasta 500 g + 250 g
    modelirna pasta za izdelavo brezšivnih modelov, maket, kompozitnih orodij, kalupov, kitanje lesa in ostalih trdih materialov
    Cena z DDV:
    18,91 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?
    Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih